Wuhan Hezhong Biyo Kimya Imalatı Co, Ltd

Güvenilir En İyi Kalite Anabolik Steroid Hormon Üreticisi ve Tedarikçisi

Ham tozlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Sertifika
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Ben sohbet şimdi

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SÜPER STEROİDLER
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Skype:: supersteroids
Email:: mandy@chembj.com

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Imalatı Co Ltd en iyi rekabetçi fiyat ile yüksek kaliteli anabolik steroid hormon ham tozları sağlar. Ürünlerimiz Testosteron Enantiti, Sastanon 250, Deca, Trenbolon Asetat, Boldenone Undecylenate, Drostanolone Enanthate, Methenolone Acetate, Oxandrolone, Sildenafil (Vigra) ve benzerleridir. İhracat yapılan alanlar Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Brezilya, Meksika, Avustralya, Japonya, Kore, Tayland, Endonezya, Uruguay ve daha birçok ülkeyi kapsamaktadır. Biz en kaliteli, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmet sunmak için sadık. Yapmak istediğimiz her şey müşterilerimizi memnun etmektir. Soruşturmanıza hoş geldiniz.

Steroid tozlarının sipariş edilmesinin en önemli parçası, aslında iki şey anlamına gelen emrinizi almaktır; İlk olarak paket gümrükten geçer ve ikincisi, siparişin herhangi bir zararı olmadan geldiğini gösterir.
Buna ek olarak, çoğu ülkenin Gümrüklerinde paket almak için kullanılan teknikleri gizlemek için sorumlu bir paketleme ekibimiz var. Bunları herkese açık olarak tartışmayacağız, ancak çok yüksek bir başarı oranına sahip olduklarından emin olalım. Bununla ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen e-postayla gönderin. Size gizli ambalajların resimlerini göndeririz ve size özel paketlerimizde tozunu nerede ve nasıl alacağınızı gösteririz. Ürün paketini sık sık bir gün sürebiliriz, sonra parsel oldukça yakında teslim edilir.

İletişim bilgileri
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Evelyn.Yip

Tel: 86-21-68580703

Faks: 86-21-68580972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)