Wuhan Hezhong Biyo Kimya Imalatı Co, Ltd

Güvenilir En İyi Kalite Anabolik Steroid Hormon Üreticisi ve Tedarikçisi

Ham tozlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Sertifika
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Ben sohbet şimdi

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SÜPER STEROİDLER
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Skype:: supersteroids
Email:: mandy@chembj.com
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co, Ltd 2004 yılında kuruldu. O zamandan itibaren, hızlı gelişti ve Shenzhen, Zhuhai, Zhongshan, Changsha, Hongkong ve Makau ayrı ayrı şube kurmak. İlk başta E-Ticaret platformunun lideri olarak, şimdi Orta Çin'deki steroidlerin ham tozunun en büyük üreticileri ve tedarikçileri. Felsefenin "Önce Müşteri, Kalitede" rehberliğinde, dünya pazarını genişletmeye çalışıyoruz.


Şirketimiz, yeni yüksek teknoloji kurumsal, ilk on yenilikçi şirketler, kamuya açık olmayan bilim ve teknoloji şirketi, AAA Düzey Kredi Kurumsal Sözleşmeleri, İl Medeniyet Birimi aşağıdaki fahri başlıklarını kazandı. SGS Onayı, Kosher Uluslararası Yahudi Kartı, Reach Kaydı ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasını da aldık. Güçlü bir AR-GE ekibimiz var ve büyük miktarda para yatırıyor ve pazara uyum sağlamak için daha yeni steroid tozu, anabolik steroid, enjekte steroid ve yarı mamul steroid ürün üretmek için yerli üniversitelerle güç birliği yapacağız.

Firmamız 2011 yılında "Hubei Advanced and civilized Enterprise" ödülüne layık görülmüştür. Şu ana kadar 20'den fazla ürün patenti çeşidi var. Ayrıca, yıllık yatırım yaptığımız araştırma fonu iki milyondan fazla dolardır. Halen, tüm personel sayısı, işçiler hariç olmak üzere 380'den fazla kişidir. Anabolik steroidler ham tozu üzerine yaptığımız araştırma ve bilgi birikimi sayesinde, büyüyen bir dünyanın ihtiyaçlarını karşılamak için daha güvenli ve iyi performans gösteren steroidler üretiyoruz ve tedarik ediyoruz. Çin'deki birçok önde gelen kimyasal ve ilaç şirketi ile sağlam bir işbirliği kurduk. İşimiz , spor alanı, klinik, kurum, ilaç endüstrisi vb. Gibi birçok alana yayılıyor . Biz dünya çapında müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Denetimini ve rehberliğini sıcak bir şekilde karşılayın. Sorgunuz anında duyulacaktır.

İletişim bilgileri
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Evelyn.Yip

Tel: 86-21-68580703

Faks: 86-21-68580972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)