Wuhan Hezhong Biyo Kimya Imalatı Co, Ltd

Güvenilir En İyi Kalite Anabolik Steroid Hormon Üreticisi ve Tedarikçisi

Ham tozlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Wuhan Hezhong Bio-Chemical Imalatı Co Ltd anakara Çin'de ham steroid tozları konusunda uzmanlaşmış, ünlü bir ilaç üreticisidir. Fabrikamız 33500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, temiz bir ortam ve hoş bir düzen. Birçok büyük, orta büyüklükte atölye ve QA ile gelişmiş ekipmanlarla araştırma merkezi bulunmaktadır.

 • OEM / ODM
  Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için personelimiz her şeyi mükemmel yapmaya çalışmaktadır. Biz çeşitli üretim yönetimi sistemi, kalite güvencesi sistemi ve satış servis sistemi kurduk.

  GMP standardına göre, kalitemizi sigortalamak için eksiksiz bir QA ve QC sistemi kurmak için büyük fonlara yatırım yaptık. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için yüksek verimlilik ve yüksek hassaslıkta olan HPLC, GC ve UV spektrofotometrelerine sahibiz. Ayrıca, denetlenen bir tedarikçi olarak SGS standartlarına ulaştık.

   

  Şirketimizin işi dürüstlük, güven ve sürdürülebilirliğe dayanmaktadır . Bu yüzden tüm dünyada ürün ihraç edebilir ve müşterilerimiz tarafından çok övgüyle kazanmak. Piyasayı daha da geliştirmek için müreffeh bir gelecek yapmak için fabrikada ve ticarette dünyadaki her şirketle işbirliği yapmak için istekliydik. Bize hoşgeldiniz ve fabrikamızı ziyaret etmeye hazırız.

 • Ar-Ge
  İyi organize edilmiş bir araştırma ve geliştirme ortamı yarattık. Toplam 2000 ㎡ laboratuar alanı ile fabrika, 200'den fazla yüksek teknoloji ürünü makine, cihaz ve ekipmanla donatılmıştır. Her yıl araştırma ve tesislere ortalama 2 milyon ABD Doları yatırım yapmaya devam ediyoruz. Yıllarımızın çabaları sayesinde, yavaş yavaş Çin'de ham steroid tozlarının lider üreticisi haline gelmiştir.

İletişim bilgileri
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Evelyn.Yip

Tel: 86-21-68580703

Faks: 86-21-68580972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)