Wuhan Hezhong Biyo Kimya Imalatı Co, Ltd

Güvenilir En İyi Kalite Anabolik Steroid Hormon Üreticisi ve Tedarikçisi

Ham tozlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
iyi kalite Anabolik Steroid Hormonlar satış için
Thanks! I am very happy.My shipements has arrived to montevideo, Tuesday 9.00 a.m. local time uruguay. Thank you once again. You are tremendous.

—— From Uruguay

Perfect Evelyn. Very interested in test acetate liquid ,how could you get the concentration so high without crash? That’s neat ! I'll be ordering more

—— From the USA

Amazing ! I am VERY pleased and impressed. Your powders are very good! Will definitely be ordering more in the future of the same or something others.

—— From the Netherlands

Ben sohbet şimdi

Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd. Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SÜPER STEROİDLER
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 90% - 100%
Skype:: supersteroids
Email:: mandy@chembj.com

Wuhan Hezhong Biyo Kimya Imalatı Co Ltd, lider üreticisi ve Çin'de ince kimyasal tedarikçisi, Wuhan City Hubei Province bulunmaktadır. Wuhan, Hubei Eyaletinin başkenti olan siyasi, ekonomik ve kültürel merkezin yanı sıra bölgesel ticari ticaret merkezi, eşsiz coğrafi ve kültürel koşulları iç ve dış ticaret için elverişli.

Araştırma, üretim, süreç ve satış alanlarını entegre ederek, testosteron serisi, Nandrolone serisi, Boldenone serisi, Trenbolone serisi, Drostanolone serisi ve diğer ilgili ürünler de dahil olmak üzere anabolik steroid hormon ham tozları üretmekte ve ihraç etmekteyiz . Bu ürünler yaygın olarak ilaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyeleri, sağlık ürünleri ve diğer sanayilerde kullanılmaktadır. Şirket, küresel pazarın talebini karşılamak için ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünlere ilişkin en iyi araştırmaları yapmak için Ar-Ge departmanına büyük fon ve beyin yatırdı.

Ürünler dahili piyasanın gelişmiş standartlarına erişirken, çoğu uluslararası standartlara erişir ve yüksek seviyeli araştırma grubu, gelişmiş cihazlar ve istikrarlı ve güvenilir kaliteyi garanti eden iyi bilimsel atmosfere sahip FCC, USP, EP ve BP gereksinimlerine uygundur. . Ayrıca, fabrika komple QA ve QC sistemine sahiptir. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip enstrümanları analiz eden yetkili setlere sahibiz.

SGS onaylı ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz. Şirket ayrıca ilaç hammaddeleri ihraç etme ve ithalat etme yetkisine sahiptir. Birçok ürün hem iç hem de dış pazarda satılmakta ve müşterilerimiz tarafından çokça tavsiye edilmektedir. Pazarı genişletmek, müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapındaki üreticiler ve ticaret şirketleri ile işbirliği yapmamız işbirliği ilkemiz için geçerlidir. Biz mükemmel üretim ve yönetim sistemi, kalite kontrol sistemi ve satış servis sistemi kurduk. Hızlı teslimatta ve garantili% 100 özel geçişte rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmak için çabalamayı asla durdurmak kurumsal hedefimiz değildir. "Kavram kılavuzları fikirleri, fikirleri yeniliği teşvik eder, kalite markalarını atar, verimlilik hızı artırır, bilim mükemmellik yaratır" da yorulmadan çabalar ve girişim ruhu ile yüksek kaliteyi ve mükemmel markayı izleriz. ve pazarın taleplerini karşılamak için birinci sınıf ürünler ve yüksek kaliteli hizmet ile kurumsal yönetim teorisi "Müşteri önce, bütünlük tabanlı" izleyin.

İletişim bilgileri
Wuhan Hezhong Bio-Chemical Manufacture Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Evelyn.Yip

Tel: 86-21-68580703

Faks: 86-21-68580972

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)